Britney Spears shkruan kng pr Selena Gomez

Shko posht

Super Britney Spears shkruan kng pr Selena Gomez

Mesazh nga Lim-On prej Wed Apr 13, 2011 8:04 amPo flitet se ylli i hitit Toxic, Britney Spears ka shkruar nj kng pr princeshn e muziks Pop, Selena Gomez.
Knga
titullohet Whiplash dhe pritet t jet pjes e albumit t ri t Selena
Gomez. Megjithat, sht spekuluar se albumi nuk do t dal deri n fund
t vitit, kshtu q ne duhet t presim deri sa t dal albumi dhe t
kuptojm se a sht e vrtet se Britney ka shkruar kng pr Selenn./

_________________
Levizja Vetevendosje
avatar
Lim-On
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 16822
Mosha : 28
Viti: : 03/03/1990
Vendbanimi: : n'Shqypnii
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/06/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi