Busta Rhymes anulon koncertin

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Busta Rhymes anulon koncertin

Mesazh nga D3M1 prej Wed Apr 13, 2011 10:54 am


Hip-hop artisti amerikan nuk do tė kėndojė nė Prishtinė mė 29 prill. Busta Rhymes ka anuluar tė gjitha datat e turneut tė tij nė Evropė.
Organizatorėt nė Prishtinė thonė se janė duke kėrkuar njė datė tė re, por nuk e kanė tė konfirmuar zyrtarisht.

“Na ka ardhur si dush i ftohtė. Kur jam zgjuar nė mėngjesin e sė martės e kam parė emailin, dhe kaq”, ka thėnė organizatori i koncertit, Drin Zatriqi, pėr gazetėn “Koha Ditore”.

Sipas tij nuk janė dhėnė as arsyet e anulimit, ndėrsa ata thanė se do tė kėrkojnė llogari nga menaxherėt e tij se pse ka ardhur deri te ky anulim. Sidoqoftė organizatorėt thonė se do tė kėrkojnė datė tjetėr pėr organizimin e koncertit.

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 28
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi