Qetsori e akuzon Berkanin pr vjedhje t kngve

Shko posht

Super Qetsori e akuzon Berkanin pr vjedhje t kngve

Mesazh nga ditush prej Wed Apr 13, 2011 12:08 pmKonkurrenti i VIP Shpija 2, Qetsori, ka akuzuar kngtarin dhe njkohsisht konkurrent i ktij reality-shou, Berkanin, se ai vjedh kng.
T gjith kan thn se sht nj melodi interesante, dikush ka menduar se ajo sht kng e vjedhur. N qoft se knga ekziston e sht prhapur, d.m.th. se e ke vjedhur mbase pa dashje, kan qen fjalt t cilat Qetsori ia thoshte Berkanit, duke e akuzuar se knga e tij Maraton sht melodi e vjedhur nga nj kng e huaj.

Berkani n ann tjetr sht munduar t mbrohet, duke thn se ka shum kng t cilat kan melodi t ngjashme, por nuk do t thot se jan t vjedhura. Berkani i sht prgjigjur Qetsorit duke u mbrojtur, por duke mos dhn fakte bindse pr kngn e tij./Telegrafi/

_________________

ditush
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 5736
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/03/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi