Edona: Shtatzėnia, ndjenja mė e bukur

Shko poshtė

Super Edona: Shtatzėnia, ndjenja mė e bukur

Mesazh nga ditush prej Wed Apr 13, 2011 12:09 pmEdona Llalloshi thotė e ajo e ka tė pa mundur tė pėrshkruajė me fjalė atė qė ėshtė duke pėrjetuar qė nga moment i parė kur kuptoi lajmin se pret fėmijė.
Kėngėtarja thotė se ajo i ėshtė falėnderuese Zotit dhe njerėzve tė saj, teksa mundohet tė pėrshkruajė nė mėnyrėn e saj pesė muajt e parė tė shtatzėnisė dhe pėrgatitjet qė ėshtė duke bėrė pėr anėtarin e ri tė familjes sė saj dhe jetės sė pėrbashkėt me bashkėshortin Gazi Haxhifejzullahin.

“Ėshtė dėshirė e secilės femėr dhe ėndėrr tė cilėn e dėshiron me shpirt secila femėr. Edhe pėr mua kjo ėshtė njėra ndėr dėshirat mė tė mėdha, qė Zoti ma ka plotėsuar. Momentin kur kuptova se do tė kem fėmijė ka qenė momenti mė i bukur qė kam pėrjetuar ndonjėherė. Thjesht ėshtė e pamundur tė pėrshkruhet me fjalė... atė vetėm mund ta ndjesh, ta pėrjetosh. Ėshtė fėmija ynė i parė dhe me padurim po e presim ardhjen e bebės nė kėtė botė”, ka thėnė kėngėtarja.

Edona po ashtu ka treguar se muzikėn nuk do ta lerė nė asnjė moment, por se familja gjithmonė do tė jetė nė rend tė parė.

“Sigurisht qė edhe nė tė ardhmen muzikėn nuk do ta lė nė asnjė moment, por sigurisht qė nė plan tė parė do tė jetė familja dhe kujdesi ndaj fėmijės”, ka thėnė Edona

_________________

ditush
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 5736
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/03/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi