Genta e angazhuar rreth muziks

Shko posht

Super Genta e angazhuar rreth muziks

Mesazh nga ditush prej Wed Apr 13, 2011 12:11 pm

Ka m shum se dy muaj q angazhimet e saj t prditshme ojn drejt studios muzikore, aty ku po prgatit hi m pak se pes kng t reja pr sezonin e vers.
Genta Ismajli ka zbuluar se ajo do ta hap sezonin e vers me nj rok balad, ndrsa do t pasojn katr kng ritmike.

Kto dit jam shum e angazhuar dhe gjithashtu me stres. Kemi shum angazhime, dhe jo vetm un por i tr stafi, t cilt po mundohen t krijojn dika t re dhe t mir pr mua. Bhet fjal pr pes kng t reja, t cilat do ti fus n nj CD me disa nga kngt, hitet e mia t dgjuara m prpara. Besoj q shum shpejt nj CD e imja do t jet n duart e fansave t mi, tregon Genta pr InfoPress, ndrsa flet pr nj angazhim t fuqishm rreth t rejave q do pasojn.

Fuqishm i jam rrekur angazhimit tim n muzik ku prve CD-s, jam duke prgatitur edhe dy klipe t reja. Realisht filmimet pr rok baladn kan mbaruar .sht nj kng shum interesante dhe e mir me tekst dashurie. Po ashtu po e prgatis edhe nj kng ritmike t cils gjithashtu do ti realizoj klipin. Pr kt ver, apo edhe para sezonit sigurisht q do t dalin dy klipet e mija, ka thn Genta. /Telegrafi/

ditush
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 5736
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/03/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye