Genta e angazhuar rreth muzikės

Shko poshtė

Super Genta e angazhuar rreth muzikės

Mesazh nga ditush prej Wed Apr 13, 2011 12:11 pmKa mė shumė se dy muaj qė angazhimet e saj tė pėrditshme ēojnė drejt studios muzikore, aty ku po pėrgatit hiē mė pak se pesė kėngė tė reja pėr sezonin e verės.
Genta Ismajli ka zbuluar se ajo do ta hapė sezonin e verės me njė rok baladė, ndėrsa do tė pasojnė katėr kėngė ritmike.

“Kėto ditė jam shumė e angazhuar dhe gjithashtu me stres. Kemi shumė angazhime, dhe jo vetėm unė por i tėrė stafi, tė cilėt po mundohen tė krijojnė diēka tė re dhe tė mirė pėr mua. Bėhet fjalė pėr pesė kėngė tė reja, tė cilat do t’i fus nė njė CD me disa nga kėngėt, ‘hitet’ e mia tė dėgjuara mė pėrpara. Besoj qė shumė shpejt njė CD e imja do tė jetė nė duart e fansave tė mi”, tregon Genta pėr “InfoPress”, ndėrsa flet pėr njė angazhim tė fuqishėm rreth tė rejave qė do pasojnė.

“Fuqishėm i jam rrekur angazhimit tim nė muzikė ku pėrveē CD-sė, jam duke pėrgatitur edhe dy klipe tė reja. Realisht filmimet pėr rok baladėn kanė mbaruar .Ėshtė njė kėngė shumė interesante dhe e mirė me tekst dashurie. Po ashtu po e pėrgatis edhe njė kėngė ritmike tė cilės gjithashtu do t’i realizoj klipin. Pėr kėtė verė, apo edhe para sezonit sigurisht qė do tė dalin dy klipet e mija”, ka thėnė Genta. /Telegrafi/

_________________

ditush
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 5736
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/03/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi