Hajnat e pafat!

Shko posht

Super Hajnat e pafat!

Mesazh nga D3M1 prej Wed Apr 13, 2011 9:15 pm


Krimet q ua sjellim nga kjo video nuk kan nevoj pr dnim shtes. Hajnat u turpruan aq shum sa q gati ndjejm keqardhje pr ta, pr arsye se krimi m i madh t cilin arritn ta bjn sht mnyra me t ciln dshtoi hajnia e tyre.
Djemt dshiruan t pasurohen shpejt duke u munduar ta vjedhin nj argjendari n Havaje. T armatosur me nj ifte, eki dhe maska, ishin br gati pr t gjitha. Ose t paktn ashtu menduan.

Pasi nuk arritn ta thyejn xhamin e argjendaris me shqelma, prdorn tr arsenalin e tyre. Kur as ekii e as pushka nuk arriti ta thyej xhamin, dyshja e hajnave iku n panik, me siguri t zhgnjyer me ekzistencn e xhamit magjik antiplumb.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi