Adelina Berisha me kėngė dhe videoklip tė ri

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Adelina Berisha me kėngė dhe videoklip tė ri

Mesazh nga Nora prej Thu Apr 14, 2011 7:34 amAdelina Berisha nuk ka tė ndalur me projektet e saj muzikore dhe viteve tė fundit ajo po korr mjaft suksese, duke i sjellė publikut kėngė dhe klipe atraktive.
Tani Adelina do tė lansojė kėngėn me titull “On Air” nė bashkėpunim me Dj Zap dhe Dj Chriss, tė cilėn e ka incizuar nė studion e Enis Preshevės.
“Kėnga ėshtė e stilit tim, ėshtė punuar mjaft nė tė, jemi munduar tė sjellim diēka tė mirė pėr adhuruesit e mi. Jam e kėnaqur me Dj Zap dhe Dj Chriss tė cilėt mė kanė pėrgatitur njė kėngė ashtu siē preferoj unė” ka thėnė ajo pėr “Zėrin”.
Kėnga “On Air” ka edhe videoklipin, qė pritet tė shfaqet gjatė kėtyre ditėve nė televizionet tona. Edhe kėtė klip sikur ato paraprake Adelina e ka pėrgatitur me produksionin “Max Produktion” nga Shqipėria.
“Ėshtė hera e tretė qė po punoj videoklipe me kėtė produksion, klipin e kėngės “On Air” e kemi pėrgatitur brenda njė jave, kemi bėrė njė punė tė madhe qė besoj se do t’ia vlejė”, pohon ajo.
Adelina nuk e mohon faktin se realizimi i njė spoti kushton shumė, ndonėse pa sponsor thotė qė vėshtirė se ia dal dhe ajo falėnderon tė gjithė sponsorėt qė e kanė ndihmuar nė realizimin e projekteve tė saj. Adelina sapo tė lansojė kėtė kėngė, menjėherė do tė nisė me pėrgatitjen e projekteve tė reja muzikore.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!

Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi