Kresha ofendon Bleron

Shko posht

Super Kresha ofendon Bleron

Mesazh nga Nora prej Thu Apr 14, 2011 7:35 amReperi kosovar MC Kresha, i cili sht konkurrent n shoun real VIP Shpija 2, e ka ofenduar kolegun e tij, kngtarin Blero.

Sipas burimeve t Telegrafit, Kresha nuk ka thn fjal t mira Bleron, pasi sipas reperit, Blero nuk sht nj person i mir dhe sht nj kngtar q i ka kngt e vjedhura.

Prve ksaj, Mc Kresha kngtares nga Shqipria, Zajmina Vasjari, ia ka vn nofkn Pllastik

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Kresha ofendon Bleron

Mesazh nga Gonna prej Thu Apr 14, 2011 10:56 am

Mc Kresha shum osht i mir edhe qa i ka thon edhe bleros edhe zajmines e vertet osht ky real osht shum osht njeri i thjesht jo si kta njani vjedh kong njana osht tamon pllastik Kresha legend

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi