Prodhohet kamera m e vogl wireless

Shko posht

Super Prodhohet kamera m e vogl wireless

Mesazh nga D3M1 prej Thu Apr 14, 2011 3:10 pm


Kompania Plantex pritet t nxjerr s shpejti n tregun japonez, kamern me wireless CS-WO7G-CY.
Kjo sht kamera m e vogl Wi Fi me bateri n kategorin e saj, e cila siguron nj imazh me cilsin m t mir q sht ofruar ndonjher nga nj kamer e ktyre prmasave.

Plantex CS-WO7G-CY ka nj rezolucion figure me diametr 30 mm dhe lartsi 35mm. Fal wireless-it, prdoruesit e saj, mund ta aktivizojn at prmes internetit apo aparatit celular, duke monitoruar n koh reale, cfar ndodh n shtpi apo n zyr, n varsi t vendit ku sht instaluar kjo pajisje. Ky prototip i Plantex, i cili pritet t dal n treg n muajin Tetor, kushton 110 $.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi