Dafina paralajmėron hite

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Dafina paralajmėron hite

Mesazh nga Nora prej Fri Apr 15, 2011 5:33 amDafina Rexhepi, e cila vitin e kaluar ishte tregimi mė i suksesshėm sa i pėrket skenės muzikore nė Kosovė, ka paralajmėruar nė profil nė Facebook se adhuruesit do tė befasohen me risitė e saj qė do i ketė gjatė kėtij viti.
Kėngėtarja ka shkruar se ajo ka filluar edhe realizimin e njė video-spoti tė ri, pėrderisa ka shkruar se “spoti pritet tė jetė shumė hot”.
Rexhepi ėshtė pjesė e labelit tė reperit Genc Prelvukaj, “Gramafon” dhe vitin e kaluar albumi i saj ishte njėri prej albumeve mė tė suksesshme tė estradės kosovare.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi