Genta hap sezonin me nj rok balad

Shko posht

Super Genta hap sezonin me nj rok balad

Mesazh nga Nora prej Fri Apr 15, 2011 5:35 amGenta Ismajli ka zbuluar se ajo do ta hap sezonin e vers me nj rok balad, ndrsa do t pasojn katr kng ritmike.
Kto dit jam shum e angazhuar dhe gjithashtu me stres. Kemi shum angazhime, dhe jo vetm un por i tr stafi, t cilt po mundohen t krijojn dika t re dhe t mir pr mua.
Bhet fjal pr pes kng t reja, t cilat do ti fus n nj CD me disa nga kngt, hitet e mia t dgjuara m prpara.
Besoj q shum shpejt nj CD e imja do t jet n duart e fansave t mi, tregon Genta, ndrsa flet pr nj angazhim t fuqishm rreth t rejave q do pasojn. Fuqishm i jam rrekur angazhimit tim n muzik ku prve CD-s, jam duke prgatitur edhe dy klipe t reja.
Realisht filmimet pr rok baladn kan mbaruar .sht nj kng shum interesante dhe e mir me tekst dashurie, ka thn Genta.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi