Rihanna dėshiron prapanicė si tė Britney Spears

Shko poshtė

Super Rihanna dėshiron prapanicė si tė Britney Spears

Mesazh nga Nora prej Fri Apr 15, 2011 5:36 amKėngėtaret Rihanna dhe Britney Spears kanė bėrė duet pėr kėngėn e Rihannės “S&M”.
Pas kėtij bashkėpunimit Rihanna ka deklaruar se pop-princeshėn, Britney do ta gjuante nga prapa, sepse e pėlqen shumė, duke shtuar se ėshtė tepėr e lumtur dhe e habitur qė Britney ka pranuar tė bėjė duet me tė, sepse ajo asnjėherė nuk kėndon nė duet.

“E pėlqeu kėngėn nga fillimi. Ajo e bėri kėngėn me tė vėrtetė tė veēantė. Kur keni parė dy pop-princeshat mė tė mėdha tė xhirojnė duet sė bashku sot?”, thotė Rihanna.

Rihanna gjithashtu i ka lutur tė gjithė fansat e saj qė ta sugjerojnė se me cilin kėngėtarė do tė dėshironin qė tė bėnte duet ajo.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi