Jennifer Lopez, femra m e bukur n bot

Shko posht

Super Jennifer Lopez, femra m e bukur n bot

Mesazh nga Nora prej Fri Apr 15, 2011 5:37 am41-vjearja, nn e dy fmijve, deklaroi se t qenit e bukur sht pjes e puns s saj.

Kujdesem pr lkurn, bj strvitje dhe ha gjra t shndetshme n mnyr q t dukem sa m mir sepse kshtu e do profesioni im, u shpreh Lopez pr kt revist.

Kngtarja dhe aktorja latine ka rreth 2 dekada n botn e spektaklit dhe siguron q nuk sht aspak e leht.

Nuk dua q njerzit t mendojn se jeta ime sht e leht. Un nuk kam koh dhe punoj shum. Nuk bhet fjal q un t shtrihem dhe t shoh e qet TV, shtoi bashkshortja e kngtarit Marc Anthony.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi