19-vjearja m e gjat n bot

Shko posht

Super 19-vjearja m e gjat n bot

Mesazh nga Nora prej Fri Apr 15, 2011 5:48 amAdoleshentja m e gjat n bot sipas librit t rekordeve, 19-vjearja Malee Duangdee nga Tajlanda, sht e lart 2.12 metra dhe 127 kilogram e rnd, por akoma vazhdon t rritet, pasi q prindrit e saj nuk mund t prballojn injeksionin, q duhet ta marr do tre muaj.
Lartsia e saj ekstreme sht pasoj e tumorit n tru, me t cilin sht diagnostikuar si nntvjeare. Tumori n trupin e saj i ka shkaktuar rregullim hormonal dhe probleme me shikimin, transmetojn agjencit.
Kurr nuk kam pasur t dashur. Mendoj se martesa nuk sht e mundshme pr dik si un. Babai sht shum i shqetsuar pr mua dhe askund nuk m l vetm, pasi nganjher m nevojitet ndihma pr tu ngritur, ka thn Malee, e cila pr shkak t dallimit nga moshatart e saj shpesh sht prqeshur n shkoll.
Fmijt ishin t dhunshm me mua dhe m prqeshnin me emra t ndryshm. Q kur kam ln shkolln, prpiqen t kem m shum vetbesim. Jam msuar me jetn time, por sht e vshtir, ka shtuar ajo.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi