Vajza indiane dhe miqt e saj kobra

Shko posht

Super Vajza indiane dhe miqt e saj kobra

Mesazh nga Nora prej Fri Apr 15, 2011 5:54 amKajol Khan, nj vajz 8-vjeare indiane, kalon kohn duke luajtur me gjasht kobra q i konsideron si shokt e saj m t mir edhe pse sht kafshuar tre her prej tyre.
Voglushja refuzon q ti largoj nga shtpia zvarranikt edhe pse prindrit kan tentuar shum her ta bindin.
Dhemb shum kur t kafshojn, por ata nuk e bjn me dashje. Ata jan shokt e mi m t mir, shprehet Khan.
Babai i voglushes sht nj gjahtar gjarrinjsh n Ghatampur (Indi) dhe i kuron kafshimet e tyre me an t nj recete sekrete t familjes.
Por, siguria nuk sht problemi i vetm pr 8-vjearen. Nna e saj ankohet se Kajol sht prjashtuar disa her nga shkolla pr shkak se i ka marr me vete n ant shokt e saj dhe ka frik se vajza do i ngelet pa martuar nga gjarprinjt q e rrethojn gjat gjith kohs.
Nse do e kisha un n dor do i kisha hedhur kobrat, por ajo i do shum dhe un nuk dua ti thyej zemrn. Do e ket t vshtir pr t gjetur burr nse do vazhdoj me kt fiksim edhe kur t rritet, tha nna e Kajol.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi