Samanta me kok n telefon

Shko posht

Super Samanta me kok n telefon

Mesazh nga ditush prej Fri Apr 15, 2011 11:41 am
Samanta Karavella duket se kurr nuk e heq kokn nga telefoni i saj celular pasi thot se shkmben mbi 500 mesazhe n dit.
Gjat nj interviste pr media shqiptare, kngtarja sht pyetur se far marrdhnie ka me telefonin dhe sa mesazhe shkmben gjat 24 orve.

Kam raporte shum t ngushta, shkmbej deri n 500 sms, ka thn Samanta, si prcjell InfoPress.

Kngtarja nga Shqipria, e cila konkurron n Top Fest 8 me kngn Provoje dhe nj her, ka treguar se e ka provuar dashurin, por ende ssht e vendosur pr t krijuar nj lidhje serioze. Ndrkoh q vikendeve ajo preferon t argtohet n klube me shoqrin. E pa besueshmmee por e Vertett HaHaHa .

_________________

ditush
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 5736
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/03/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi