G-Street lansojn klipin e par

Shko posht

Super G-Street lansojn klipin e par

Mesazh nga ditush prej Fri Apr 15, 2011 11:43 amHip-hop grupi kosovar nga Ferizaj, G-Street, n prbrje t t cilit jan dyshja Mc Nia dhe Ufo. X, kan lansuar videoklipin e tyre t par.
Videoklipi titullohet Kujtimi pr ty dhe sht realizuar n bashkpunim me produksionin FERmedia nga Ferizaj.

Grupi G-Street jan t njohur me kngt e tyre Non-stop dhe Kur e bim q kan konkurruar n festivalin Kosova Fest n vitin 2009 dhe 2010.

Grupi s shpejti do t realizoj edhe nj klip t ri.

_________________

ditush
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 5736
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/03/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi