Pitt dhe Jolie do t martohen?

Shko posht

Super Pitt dhe Jolie do t martohen?

Mesazh nga D3M1 prej Fri Apr 15, 2011 12:24 pm


Dyshja m e famshme e Hollywoodit, Brad Pitt dhe Angelina Jolie, raportohet se do t martohen.
Sipas tabloidit amerikan National Enquirer, dyshja, t cilt kan gjasht fmij s bashku, planifikojn t ecin para altarit m von gjat ktij viti.

Publikimi po ashtu thot se ka nj dokument q zbulon se Brad dhe Angie do t martohen n vendlindjen e Pitt, Shawnee, Oklahoma.
Brad dhe Angie kurr nuk kan ndjekur rrugn tradicionale, dhe kjo vlen edhe pr qasjen e tyre ndaj martess. Brad ka krkuar nga Angie t martohet me t pr tashm dy vite. Ajo prfundimisht sht pajtuar, por ka thn se ajo nuk ka dashur nj unaz fejese, ka thn burimi i afrt me dyshen.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi