Gruaja me thonjt m t gjat n histori

Shko posht

Super Gruaja me thonjt m t gjat n histori

Mesazh nga Lim-On prej Fri Apr 15, 2011 1:11 pm

Lee
Redmond, nj grua nga Utah, nuk i ka prer thonjt q n 1979. Ajo i
rriti dhe u kujdes pr ta derisa arritn gjatsin 8.65 metra dhe tashm
ka hyr n librin Guinness Book of World Records, si njeriu me
thonjt m t gjat n histori.
Por pr fat t keq, Redmond psoi nj aksident me makin dhe u detyrua ti priste dhe tani rekordin e mban nj person nga India.

_________________
Levizja Vetevendosje
avatar
Lim-On
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 16822
Mosha : 28
Viti: : 03/03/1990
Vendbanimi: : n'Shqypnii
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/06/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi