Facebook-u bashkon nn e bij pas 30 vjetve

Shko posht

Super Facebook-u bashkon nn e bij pas 30 vjetve

Mesazh nga Daffina prej Fri Apr 15, 2011 2:01 pm

Colorado, 28 shkurt Ish i dashuri i Angelina Rodriguez nga Colorado mori me vete m 1980 foshnjn e saj dhe humbi pa gjurm. Pes vjet policia e krkoi, por pa sukses. Angelina nuk kishte ide se ku ishte fmija i saj.
Tridhjet vjet m pas, Angelina me vajzn e saj t dyt, Erica Benavidez, filloi t krkoj Christina Marie n Facebook dhe MySpace, transmetojn mediet amerikane.
Pas drgimit pr disa vjet t pyetjeve vajzave t ndryshme me emr t till dhe pritjes s prgjigjeve, Rodriguez kontaktoi m n fund t enjten me vajzn e saj t humbur.
Pasi q gjetn njra tjetrn, t premten foln me telefon pr her t par. Shpresojn se s shpejti do t takohen ball pr ball.
_________________
Nuk dua pasuri, por dinjitet dhe krenari..
avatar
Daffina
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 3911
Vendbanimi: : Kosov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 01/03/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Facebook-u bashkon nn e bij pas 30 vjetve

Mesazh nga D3M1 prej Fri Apr 15, 2011 5:12 pm

Kalon te Kuriozitetet.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi