Vjedh unazn e Shakirs nga dora-Video

Shko posht

Super Vjedh unazn e Shakirs nga dora-Video

Mesazh nga Nora prej Sat Apr 16, 2011 5:41 amKngtart mund t tregojn shum histori nga prvoja q kan patur npr koncerte t ndryshme, mirpo Shakira sht ajo q ndoshta ka historin m t cuditshme pr t treguar.
Derisa ajo po kndonte dhe prshendetej me fansat e saj gjat nj performimi, njri nga "fansat ia hoqi unazn nga gishti.

Shakira dshironte q t jeta sa m afr fansave, ndrsa vjedhsi kt mundsi diti ta shfrytzoj shum mir. Ndoshta ky fans i madh donte q me cdo kusht t kishte dicka t Shakirs, apo thjesht ndoshta edhe mendon q ta shes. Nuk bhet e ditur nse vjedhsi sht kapur._________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi