Vdes njeriu m i moshuar n bot, Uolter Bruning

Shko posht

Super Vdes njeriu m i moshuar n bot, Uolter Bruning

Mesazh nga Nora prej Sat Apr 16, 2011 6:05 am


Njeriu m i moshuar n bot, amerikani Uolter Bruning u nda nga jeta n moshn 114 vjeare. Nj zyrtar n qendrn pr t moshuar ku jetonte Bruning n shtetin Montana thot se ai vdiq dje.
Uolter Bruning ishte shtruar n spital q n fillim t prillit, me probleme shndeti t paspecifikuara.
N nj intervist pr agjencin e lajmeve Associated Press, ai veoi si faktor pr jetgjatsin e tij faktin q hante vetm 2 vakte n dit, kishte punuar sa kishte mundur dhe kurr nuk i ishte trembur vdekjes.
Uolter Bruning kishte lindur m 21 shtator, 1896 n shtetin Minesota dhe kishte punuar pr kompanin hekurudhore pr 50 vjet.
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Vdes njeriu m i moshuar n bot, Uolter Bruning

Mesazh nga ditush prej Sun Apr 17, 2011 9:51 am

kaakka 114 boll maa i paska ardh vaktii koka kan dasht ma heret mee dekk po shumm mirr see del ne Librin e Genisitt bahet i famshemm ahhaha .

_________________

ditush
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 5736
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/03/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi