Vret veten n moshn 102-vjeare

Shko posht

Super Vret veten n moshn 102-vjeare

Mesazh nga Nora prej Sat Apr 16, 2011 6:07 amNj japonez 102-vjear sht vetvrar sepse ishte i tmerruar nga ideja e evakuimit nga fshati i tij q ndodhej 40 km larg centralit t Fukushims.
Sipas mediave japoneze, i moshuari ka vrar veten t martn pasi qeveria njoftoi zgjerimin e zons s evakuimit, zon e cila prfshiu edhe fshatin Itate ku jetonte 102-vjeari.
N Itate ishin regjistruar vlera radioaktiviteti m t larta se norma menjher pas dats 11 mars, kur Japoina u godit nga trmeti dhe cunami shkatrrues.
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi