Rrethinat e Tokios tronditen nga nj trmet i rnd

Shko posht

Super Rrethinat e Tokios tronditen nga nj trmet i rnd

Mesazh nga D3M1 prej Sat Apr 16, 2011 1:27 pm


Nj trmet i rnd ka tronditur kt t shtun rrethinat e kryeqytetit japonez, Tokio.
Lkundja n Ibaraki dhe rajonet prreth kishte nj magnitud prej 5,9 ballsh, shkruan Deutsche Welle.

Informacione pr dme, apo t plagosur fillimisht nuk ka. Sipas stacionit televiziv NHK nuk ka rrezik Tsunami. Shtpit n Tokio kan psuar lkundje t forta.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi