Kaltrina Selimi: Nuk dua njė dasmė pėrallore

Shko poshtė

Super Kaltrina Selimi: Nuk dua njė dasmė pėrallore

Mesazh nga Nora prej Sat Apr 16, 2011 2:53 pmAjo ėshtė njė kėngėtare qė rrezaton nga ėmbėlsia dhe nga tiparet e saj joshėse. Njė femėr e cila si nga bukuria, ashtu edhe nga zėri melodioz ka bėrė dhe po bėn ēdo ditė e mė shumė fansa pėr vete.
Ka njė emėr tepėr tė veēantė, sepse dhe vetė ėshtė e tillė nė ēdo detaj qė e karakterizon.
Do tė vijė sot nė njė intervistė pėr faqet e “Bluetooth” me sharmin dhe elegancėn qė gjithmonė e kanė shoqėruar, njė nga zėrat mė tė veēantė tė skenės kosovare…
Po flasim pėr Kaltrina Selimin, kėngėtaren e njohur tė estradės shqiptare e cila qė nga dita e parė qė ėshtė promovuar nė tregun muzikor ka korrur njė sukses tė jashtėzakonshėm me kėngėt e saj. Tė gjithė e njohin si kėngėtaren e hiteve, pasi ajo qėllon gjithmonė nė shenjė me kėngėt qė sjell pėr publikun shqiptar.
Nė kėngėt e saj gjen si ritmin pėr tė kėrcyer, ashtu edhe tekstin pėr ta ndjerė. Sigurisht qė nuk mungon asnjėherė perfomanca e saj e shkėlqyer qė pėrplotėson nė mėnyrėn mė tė mirė tė mundshme paraqitjen e saj skenike.
Nė kėtė intervistė pėr ne, Kaltrina pėrcjell informacion pėr projektet e saj mė tė reja muzikore. Por, lexues tė dashur ėshtė shumė interesant rrėfimi i saj pasi pėrveē tė tjerash ajo tregon edhe planet pėr dasmėn.
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi