Shyherete Behluli demanton shpifjet e disa web faqeve

Shko poshtė

Super Shyherete Behluli demanton shpifjet e disa web faqeve

Mesazh nga Nora prej Sun Apr 17, 2011 12:15 pmKėngėtarja e mirėnjohur shqiptare Shyhrete Behluli ėshtė gjendur pėrsėri nė qendėr tė spekulimeve mediale, sidomos tė web faqeve “Telegrafi” dhe “Noa” pėr gjoja gjendjen e saj shėndetėsore.
Kėshtu disa webfaqe nė Kosovė dhe nė Shqiperi kanė pėrhapur shpifje se gjoja ajo ėshtė dėrguar nė “…Spitalin Psikiatrik nė qytetin e Shkupit”.
Sipas kėtyre spekulimeve “…kėngėtarja e njohur ka kaluar nė krizė nervore dhe gjendja e saj ėshtė e rėndė aktualisht ndėrsa ndodhet nėn kurim intensiv. Nga burimet bėhet e ditur se shkak pėr kalimin nė kėtė gjendje tė rėndė nervore, ishte njė problem familjar. Mėsohet se bashkėshorti i Shyhrete Belulit ka shpenzuar tė gjitha paratė qė kishin nė kumar dhe kur kėtė fakt kėngėtarja e ka mėsuar, ka kaluar nė traumė nervore.”
Ky spekulim medial I disa vebfaqeve ka shqetėsuar tej mase kėngėtaren Shyhrete Behluli e cila I ka deklaruar “Botės sot” perms telefonit se gjendet shėndosh e mire nė familjen e saj dhe se do tė ngre padi ndaj kėtyre mediave qė shpifin ndaj saj dhe familjes saj. “Dėshiroj qė perms gazetės dhe vebfaqes sė gazetės “Bota sot” tė demantoj kėto shpifje dhe dua t’io informoj fansat e mi se unė jam shėndosh e mire si molla dhe se jam me familjen time tė ngushtė nė raportet mė tė mira familajre”. Kėngėtarja Behluli shtoi se kjo ėshtė njė fushatė e orkesturuar kundėr saj dhe familjes sė saj por qė nuk kanė kurrfarė ndikimi nė raportet e saj me bashkėshortin dhe anėtarėt e familjes sė saj. Ajo shton se do t’i befasojė fansat e saj me njė hit tė ri duke “ua mbyllur” gojėn tė gjithė atyre qė shpifin kundėr saj.
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi