Rregulli pr pastrim t murit

Shko posht

Super Rregulli pr pastrim t murit

Mesazh nga Nora prej Sun Apr 17, 2011 2:11 pmShtpia sht i vetmi vend n t cilin jeni zot i situats. Nse do ti zbatoni kto kshilla t dobishme, n t do t ndiheni m rehat.
Rndom, me thithse pluhuri mund ti pastroni muret pa tapeta apo edhe me to. Me emulsion pr pastrimin e njollave nga uji me past nga soda e buks do t eliminoni ashklat nga mobiliet, gjurmt e ngjyrave t ngjyrave t stilolapsave, yndyrave dhe njolla t tjera. Hidhni dhe lrini 10 minuta, pastaj fshijini me leck t njom.

Pr njolla t yndyrta n tapetat e murit mbulojeni vendin e njollosur dhe kalojeni mbi t hekurin e ngroht derisa nga letra ta thith tr yndyrn.
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi