Zyrtare: Koncerti i Busta Rhymes m 25 prill

Shko posht

Super Zyrtare: Koncerti i Busta Rhymes m 25 prill

Mesazh nga D3M1 prej Sun Apr 17, 2011 7:19 pm


As nuk sht anuluar, e as nuk do t mbahet m 29 prill Koncerti i Busta Rhymes n Prishtin madje do t mbahet m hert, m 25 prill.
Kshtu ka konfirmuar vet organizatori Drin Zatriqi me an t profilit t tij n Facebook, ku ka postuar dhe nj video t kngtarit i cili konfirmon se do t jet n Prishtin m 25 prill.

Busta Rhymes njher tha se nuk do t vij. M pas tha se do t vij. Busta Rhymes i ka anuluar shumicn e koncerteve, Prishtinn asnjher! Ai po vjen m 25 prill, katr dit m hertedhe m mir, shkroi n profilin e tij Drin Zatriqi.

Koncerti i cili do t mbahet m 25 prill n salln 1 tetori do t jet nj prej m t mdhenjve t par ndonjher n Kosov. N t do t marrin pjes edhe shum rep grupe nga Kosova t cilat do jen t pranishme n fazn warm-up. Ky koncert u mundsua nga Full House dhe NextLevel.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi