Rihanna ka vėllezėr dhe motra tjerė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Rihanna ka vėllezėr dhe motra tjerė

Mesazh nga Nora prej Mon Apr 18, 2011 8:14 amSekreti i familjes sė Rihannas ėshtė zbuluar, me kėngėtaren qė besohet tė ketė edhe tri vėllezėr tė mėdhenj nga babai i saj Ronald.
Krijuesja e hitit “Complicated”, emri i vėrtetė i tė cilės ėshtė Robyn Rihanna Fenty, ka dy vėllezėr mė tė vegjėl se ajo nga martesa 14 vjeēare e Ronaldit me nėnėn e saj Monica.

Por, tani Ronald ka konfirmuar se Rihanna ėshtė edhe motra mė e vogėl e tri fėmijėve tė tij tė tjerė, qė tė tre nga tri nėna tė ndryshme me tė cilat kishte pasur marrėdhėnie babai i kėngėtares.

Kandy, e cila punon si farmaciste nė vendlindjen e Rihannas, Barbados, ka kėmbėngulur se vajzat e saj Brandy dhe Crystal janė shumė krenare me sukseset e tezes sė tyre, Rihannės.

“Vajzat e mia kanė menduar se ėshtė shaka dhe tani ata e duan faktin se tezja e tyre ėshtė njė prej kėngėtareve mė tė famshme nė botė. Ata e duan muzikėn e saj dhe gjithmonė kėndojnė kėngėt e saj me zė tė lartė”, theksoi Kandy, motra jo-biologjike e Rihannės.

Pos Kandyt, Rihanna nga Ronaldi si motėr jo-biologjike ka 30 vjeēaren Samantha ashtu si 27 vjeēarin Jamie.
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi