Qifti lindi dy herė binjakė nė tė njėjtėn datė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Qifti lindi dy herė binjakė nė tė njėjtėn datė

Mesazh nga D3M1 prej Mon Apr 18, 2011 1:53 pm


Nė familjen e Tracey dhe Davood Bageban ēdo 27 shkurt festohen katėr ditėlindje. Qiftit britanik nė kėtė datė i lindėn dy djem, e tri vjet mė vonė edhe dy vajza.
Binjakėt Dolcie dhe Elisia tash do tė festojnė ditėlindjet sė bashku me vėllezėrit Diego dhe Armani. Pas lindjes sė vajzave mė 27 shkurt, saktė tri vjet pas lindjes sė dy djemve, qifti ėshtė regjistruar nė librin e rekordeve Guinness si familja e vetme nė Britani tė Madhe e cila dy herė lindi binjakė nė tė njėjtėn datė.

Babai i katėr fėmijėve Davood (33 vjeēar) punon me orar tė zgjatur pėr tė mbajtur familjen. Pėrveē punės sė lodhshme Davood edhe gjatė natės kujdeset pėr foshnjet, ndėrsa prindėrit e lumtur qė tash kanė planifikuar festėn e ditėlindjes pėr fėmijėt e tyre mė 27 shkurt, shkruan Daily Mail.

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 28
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi