Genta hap kanal n YouTube

Shko posht

Super Genta hap kanal n YouTube

Mesazh nga Nora prej Mon Apr 18, 2011 3:24 pmKngtarja kosovare Genta Ismajli ka hapur kanalin e saj n faqen YouTube. Ajo kt lajm e ka br t ditur prmes nj videoje t ciln ka publikuar n profilin e saj n Facebook, raporton gazeta Express.
Adresa e ime do t jet www.youtube.com/gentaofficial. Ajo q krkoj nga ju sht q t hyni n faqen e Youtube, t prdorni emrin dhe fjalkalimin e juaj, ka thn kngtarja.

Nga ana tjetr, Genta ka thn se pr t gjith ata q nuk kan ndonj fjalkalim apo llogari n Youtube, ajo do ta bj edhe nj video tjetr ku do t jep instruksione pr fansat e saj se si t qasen n intervistat dhe spotet e reja q ajo do ti bj.

Nj arsye tjetr q po ju krkoj t krijoni nj llogari n Youtube.com sht se un do t publikoj ekskluzivisht pr ju spotin e kngs Poison, thot n kt video Genta, duke paralajmruar kshtu nj hit t saj t ri.

Ajo po ashtu ka thn se shumica e kngve t saj do t jen n Youtube.
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi