Macja lind nj qen

Shko posht

Super Macja lind nj qen

Mesazh nga Lim-On prej Tue Apr 19, 2011 1:25 am


Nj mace sht br e famshme javn e fundit n Yangshan, Kin pasi ka lindur nj qen.

Zhou
Yun, si citon NOA agjencit e lajmeve, ka deklaruar se macja e tij ka
sjell n jet dy kotele. Por kur ai ka shkuar ti kontrolloj pa se
njri prej tyre nuk jetonte m.

Vura re se kotelja q mbijetoi ishte tamam si nj qen, ka thn ai.

Zhou,
i cili ka ka nj qen dhe nj mace n shtpin e tij ka thn q macja
dhe qeni i tij jan t pandashm, han, luajn dhe flen bashk dhe
ndoshta krijesa e sapolindur mund t jet hibrit i t dyve.

Por,
Xiaoyun Lai, veterineri i cili ka vizituar macen ka thn se sht e
pamundur q nj mace t lind nj qen. Ai ka thn se ka shum mundsi
q macja t ka dal n mngjes dhe ka lindur n rrug maokun e
ngordhur, m pas rastsisht ka gjetur ndonj klysh qeni t ngordhur
dhe e ka sjell n shtpi, ku ka lindur maokun e fundit t ngordhur.

Macja dhe qeni jan dy specie t ndryshme, dhe sht e pamundur t ken nj kryqzim t prbashkt, prfundon Lai.

_________________
Levizja Vetevendosje
avatar
Lim-On
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 16822
Mosha : 28
Viti: : 03/03/1990
Vendbanimi: : n'Shqypnii
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/06/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi