Serena mend plazhin e Majemit

Shko posht

Super Serena mend plazhin e Majemit

Mesazh nga Lim-On prej Tue Apr 19, 2011 1:28 am


Tenistja
Serena Williams dukej n nj form shum t mir, por nuk mund t
thuhet e njjta gj pr plazhistt e tjer q iu gjendn pran nj dit
m par n Majemi.


Ish-numri
nj n bot ishte e gzuar dhe prfitoi nga rrezet e diellit pr t
krcyer s bashku me mikeshat e saj, por rrobat e banjos tejet t
ngushta duket se bnin q ajo t ofronte nj spektakl aspak t kndshme
pr t tjert.

Ndonse nj prej tenisteve m t talentuara t t gjith historis, ajo asnjher nuk sht muar pr linjat e saj femrore.

Aktualisht,
Williams sht duke qndruar jasht tenisit profesionist, pasi nj
emboli n mushkri e detyroi q ti nnshtrohej nj operacioni urgjent,
pasi kushtet e saj u bn krcnuese pr jetn

_________________
Levizja Vetevendosje
avatar
Lim-On
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 16822
Mosha : 28
Viti: : 03/03/1990
Vendbanimi: : n'Shqypnii
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/06/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi