Beckham bn fotografin n plazh

Shko posht

Super Beckham bn fotografin n plazh

Mesazh nga Lim-On prej Tue Apr 19, 2011 1:29 am


Pas 23 vitesh n fushat e futbollit, David Beckham sht n hapat e fundit t karriers s tij.
Por,
futbollisti i Los Angeles Galaxy ka edhe nj pasion tjetr:
fotografin. Mesfushori anglez kaloi nj dit t tr n plazh duke u
br foto tre djemve t tij: Brooklyn, Romeo dhe Cruz.

35-vjeari gjithashtu ndau dhe pasionin e tij m t madh, futbollin, me fmijt e tij n Malibu.

_________________
Levizja Vetevendosje
avatar
Lim-On
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 16822
Mosha : 28
Viti: : 03/03/1990
Vendbanimi: : n'Shqypnii
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/06/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi