Neda zbukurohet kur bie n dashuri

Shko posht

Super Neda zbukurohet kur bie n dashuri

Mesazh nga Lim-On prej Tue Apr 19, 2011 1:30 amDuket se
Neda, e cila brenda shtpis s Big Brother 4 u kujdes m shum q t
tregonte aftsit e saj intelektuale, ka ndryshuar krejtsisht pamje
kto koh, pas prfundimit t ktij realit show.

Pas rnies
n dashuri me Ogrenin, ajo me sa duket prvese ndihet e lumtur, kuron
ndrkoh look-n e saj dhe kujdeset m tepr pr veshjet. Ata jan
fotografuar t dy n Post Big Brother, shum t dhn pas
njri-tjetrit. Ata patn shum kundrshtar brenda shtpis, pasi disa
prej tyre vun n diskutim sinqeritetin e lidhjes s tyre.

Nga
bashkjetesa brenda shtpis, prve Ogrenit, Neda arriti t mbetet
shoqe me Alkenn nga Kosova dhe Klaudian nga Tirana. 20-vjearja nga
Kavaja ishte nj nga vajzat q kishte ambicie t vrtet pr ta fituar
Big Brother 4.

N skedn e
saj prezantuese pr t hyr n BB4, ajo kishte pohuar q merrte pjes
n loj, pr t par veten se deri ku arrin t shkoj, ndrsa e shikonte
kt reality show si nj lloj loje dhe sfid mes brezash e
mentalitetesh.
Megjithat,
n spektaklin Post Big Brother ajo u konfliktuar me Almn, Ergysin,
Ermeln e t tjer, q vazhdonin t kmbngulnin pr falsivitetin n
lidhjen e tyre.

_________________
Levizja Vetevendosje
avatar
Lim-On
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 16822
Mosha : 28
Viti: : 03/03/1990
Vendbanimi: : n'Shqypnii
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/06/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi