Adrian Gaxha nė shėnjestėr tė hajdutėve

Shko poshtė

Super Adrian Gaxha nė shėnjestėr tė hajdutėve

Mesazh nga Lim-On prej Tue Apr 19, 2011 1:31 amPopullariteti,
jo gjithmonė tė ndihmon nė jetėn e pėrditshme, nė raste tė ndryshme e
paguan shumė shtrenjtė famėn e fituar. E njėjta gjė ka ndodhur dhe me
kėngėtarin shkupjan Adrian Gaxha, i cili njihet pėr luksin nė tė cilin
jeton dhe shumė shpesh ka ndodhur qė tė jetė pre e banditėve lokalė, tė
cilėt nuk e kanė lėnė tė qetė nėpėr qytet.

Njė rast ka
tė bėjė me makinat e tij, tė cilat gjithmonė kanė qenė nė shėnjestėr tė
hajdutėve. Pėr shkak tė xhelozisė ndaj kėngėtarit, ata duke mos mundur
t’i bėjnė keq Adrianit, kanė dėmtuar makinat e tij.

Pak kohė mė
parė kėngėtari ka pasur njė makinė tepėr luksoze, e cila ka qenė gati e
vetmja nė gjithė rajonin e Shkupit. Pėr arsye se Adriani ka qenė i
njohur, e ka pasur shumė tė vėshtirė tė fshihej, dhe gjatė kohės qė ka
jetuar nė njė apartament, ēdo mėngjes ka gjetur makinat e tij tė
dėmtuara dhe me goma tė ēara.

Pėr kėto
raste i ėshtė dashur shpesh tė paguajė shuma tė mėdha parash pėr
rregullimin e tyre, sepse siē dihet, makinat e shtrenjta kanė fatura tė
kripura.
Duke mos
pasur mundėsi tjetėr dhe duke vėrejtur qė policia nuk po bėn asgjė nė
kėtė drejtim, familja e kėngėtarit u detyrua tė blejė njė tokė nė
periferi tė qytetit, duke ndėrtuar njė vilė tė madhe nė tė cilėn janė
vendosur gjithė pasuria e luajtshme, si dhe familja Gaxha.

_________________
Levizja Vetevendosje
avatar
Lim-On
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 16822
Mosha : 28
Viti: : 03/03/1990
Vendbanimi: : n'Shqypnii
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi