Lėpizat e “shtatzėnisė” kundėr neverisė

Shko poshtė

Super Lėpizat e “shtatzėnisė” kundėr neverisė

Mesazh nga Lim-On prej Tue Apr 19, 2011 1:34 am


Lėpizat me vaj eterik, duket tė jenė zgjedhje e duhur pėr neverinė e mėngjesit gjatė shtatzėnisė.
Kėtė ėmbėlsirė tė dobishme, me emrin
“Preggie pops”, e patentoi gjermanja Stefani Hajcler, e cila me
profesion ėshtė mami, por tė cilat momentalisht shiten vetėm nė
Gjermani.
“Mė nė fund gratė e kanė mundėsinė qė
nė mėnyrė tė ėmbėl dhe efektive tė lirohen nga neveria, dhe pėrveē
kėsaj kėto lėpiza janė burim i shkėlqyer i energjisė. Nga pėrvoja
personale e di qė kėto iu ndihmojnė pacienteve tė mia”, tha znj.Hejcler.
Lėpizat e shtatzėnisė janė tė
pregatitura me bazė vajrash eterikė dhe sheqeri i papėrpunuar. Ofrohen
nė shtatė lloje shijesh tė ndryshme, si malinė, mentė, etj.

_________________
Levizja Vetevendosje
avatar
Lim-On
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 16822
Mosha : 28
Viti: : 03/03/1990
Vendbanimi: : n'Shqypnii
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi