Njihuni me Tomin dhe Jerryn n jetn e vrtet

Shko posht

Super Njihuni me Tomin dhe Jerryn n jetn e vrtet

Mesazh nga D3M1 prej Tue Apr 19, 2011 9:22 am


A keni menduar se si duken Tomi dhe Jerry n jetn e vrtet? Pr kt sht kujdesur fotografi amator Bill McIntosh (81 vjear).
Ai xhiroi macen dhe miun duke luajtur dhe e tra duket mu sikur n filmin e animuar, ku secili prej tyre mundohet ta mashtroj tjetrin.

McIntosh tha se nuk mund ta besonte at q po shihte me sy, shkruan Daily Mail.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi