Hekurosja “ekstreme”

Shko poshtė

Super Hekurosja “ekstreme”

Mesazh nga D3M1 prej Tue Apr 19, 2011 9:24 am


Nėse u ėshtė mėrzitur mėnyra e zakonshme e kryerjes sė punėve tė shtėpisė, vetėm ju duhet tė jeni kreativ. Pse pėr shembull tė mos e merrni dėrrasėn e hekurosjes dhe tė dilni nė mes tė rrugės? Nė fakt kėtė e bėri njė britanik tė premten nė mėngjes.
Njeriun tė cilin e kapėn kamerat e sigurisė identiteti i tė cilit ende nuk dihet, u pa me dėrrasėn e hekurosjes nė shiritin e mesėm tė autostradės M1, nė veri tė hyrjes sė Londrės, ndėrsa mė pas filloi me “hekurosjen ekstreme”.

Pėr fat, ky aksion i ēmendur nuk u shndėrrua nė tragjedi, si pėr tė ashtu edhe pėr shoferėt, Kjo pjesė e autostradės ishte mbyllur mė herėt pėr trafikun pas zjarrit qė kishte shpėrthyer nė njė urė aty afėr.

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi