Vritet lideri islamist n Dagestan

Shko posht

Super Vritet lideri islamist n Dagestan

Mesazh nga D3M1 prej Tue Apr 19, 2011 9:29 am


Autoritetet federale ruse thon se forcat e siguris kan vrar nj udhheqs militant islamist, i cili i kishte orkestruar sulmet n Kaukazin Verior dhe i ishte krcnuar Mosks.
Agjencit ruse t lajmeve citojn komitetin kombtar kundr terrorit t ket thn se forcat e siguris kan qlluar pr vdekje sot liderin Israpil Valkixhanov dhe tre t tjer n Dagestan.

Komiteti tha se militantt kishin hapur zjarr ndaj pjestarve t forcave t siguris, t cilt ishin prpjekur ta ndalojn makinn e tyre.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi