Eskalimi i dukurive t pazakonta n qiell (Video)

Shko posht

Super Eskalimi i dukurive t pazakonta n qiell (Video)

Mesazh nga D3M1 prej Tue Apr 19, 2011 7:24 pm


Vitin e kaluar dhe n fillim t ktij viti sht regjistruar nj rritje e rasteve t UFO-ve n mbar botn, duke prfshir ktu edhe qiellin mbi Evrop. N kt dukuri prin Rusia, mbi qiellin e s cils jan par n qiell shum anomali, fluturake, ndrsa sht raportuar se sht xhiruar edhe nj jashttoksor i mundshm.
Njri prej rasteve t fundit sht regjistruar n Mosk. Jan vrejtur drita t pazakonta me ngjyr kuqe duke fluturuar mbi qytet. Kjo dukuri sht xhiruar edhe me kamer, ndrsa prve objektit t madh i cili pulson n mnyr ritmike, sht vrejtur edhe nj objekt m i vogl i cili nga fluturakja e madhe u lshua n drejtim t toks.

Objekti i kuq i madh qndroi pezull n qiell pr disa minuta, kshtu q bie posht teoria se ai mund t ket qen helikopter ose aeroplan. Po ashtu, kjo sht vetm njra prej dukurive t shumta t cilat kemi rastin ti shohim n qiell, sidomos mbi qytetet e mdha.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi