Maqedonia do t’i prezantojė tė arriturat nė rrugėn drejt BE-sė

Shko poshtė

Super Maqedonia do t’i prezantojė tė arriturat nė rrugėn drejt BE-sė

Mesazh nga D3M1 prej Tue Apr 19, 2011 7:29 pm


Ministri i Punės dhe Politikės Sociale, Xhelal Bajrami tė martėn do tė mbajė fjalim nė takimin e katėrt tė Komitetit tė pėrbashkėt konsultues tė shoqėrisė civile tė Bashkimit Evropian dhe Republikės sė Maqedonisė.
Nė takim do tė prezantohen arritjet e Republikės tė Maqedonisė nė rrugėn drejt BE-sė, puna e Kėshillit ekonomik social dhe prezantimi i raporteve tė dialogut social, njofton Zhurnal.

Siē ėshtė paralajmėruar nė takim do tė merr pjesė edhe shefi i Delegacionit tė Bashkimit Evropian nė Republikėn e Maqedonisė, Peter Sorensenn, ambasadori i Hungarisė nė Republikėn e Maqedonisė Ferenc Kekeshi, zėvendės-kryeministri pėr ēėshtje evropiane Vasko Naumovski, kryetarja e Komitet tė pėrbashkėt konsultues Lidija Grupēeva dhe bashkėkryetari i Komitetit tė pėrbashkėt konsultues, Pirko Raunema.

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi