Nuk ka marrveshje mes Maqedonis dhe Greqis

Shko posht

Super Nuk ka marrveshje mes Maqedonis dhe Greqis

Mesazh nga D3M1 prej Tue Apr 19, 2011 7:31 pm


Presidenti i Maqedonis, Gjorge Ivanov, i ka quajtur spekulime deklaratat e fundit n media se Maqedonia dhe Greqia, kan arritur marrveshje pr tejkalimin e problemit me emrin, dhe se marrveshja do t bhet publike pas zgjedhjeve t parakohshme parlamentare.
Kto dezinformata jan t dmshme pr pozicionin e Maqedonis n negociatat me Greqin, ka thn presidenti maqedonas, sipas Zhurnal.

Ai ka deklaruar se procesi duhet t prfundoj atje ku edhe ka filluar, ndrsa partit politike dhe opinioni nuk duhet t hyjn n spekulime t tilla t cilat jan t dmshme pr Maqedonin.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi