Big Mama operon kordat e zrit

Shko posht

Super Big Mama operon kordat e zrit

Mesazh nga Nora prej Wed Apr 20, 2011 6:03 amBig Mama raportohet se ka operuar kordat e zrit dit m par n nj spital turk me qllim pr t ruajtur zrin.
Si prcjell Panorama Plus, Big Mama e ka konfirmuar vet kt lajm gjat nj emisioni n Alsat-M dhe ka pohuar se sht n gjendje shum t mir shndetsore.
Megjithat kngtarja nga Maqedonia nuk mund t flas shum pr momentin, por s shpejti do t rikthehet n gjendjen normale dhe do t filloj edhe incizimet e kngve t reja.
Big Mama m hert ishte operuar edhe tre her t tjera por aso kohe pr t ulur peshn dhe pr t rregulluar pamjen e saj.
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi