“NRG Band” tė kėnaqur me ‘Rina Rina

Shko poshtė

Super “NRG Band” tė kėnaqur me ‘Rina Rina

Mesazh nga Nora prej Wed Apr 20, 2011 6:03 amJanė duke e shijuar maksimalisht pritjen e kėngės mė tė re tė tyre, me tė cilėn ia mėsynė garės sė festivalit “Top Fest 8”, e gjithashtu thonė se janė duke punuar maksimalisht rreth angazhimeve tė reja muzikore.
E teksa pėrgatitjet e tyre rreth prezantimeve tjera nė “Top Fest” vazhdojnė, djemtė e bendit “NRG Band” thonė se pritja e mirė e kėngės “Rina Rina” nga ana e publikut i bėn tė ndihen shumė mirė.
“Jemi tė kėnaqur, sepse kemi punuar mjaft gjatė pėr kėtė projekt dhe jemi shumė tė kėnaqur pėr pritjen e mirė, e cila i ėshtė bėrė nga ana e publikut. Ka arritur tė ketė njė shikueshmėri shumė tė madhe dhe klikimet nė ‘YouTube’ pėr kėtė kėngė kanė arritur afėr 200 mijė. Ka arritur tė ketė shikueshmėri gati mė tė lartėn nga tė gjitha kėngėt konkurruese. Jemi tė kėnaqur”, ka theksuar Besnik Ēaka pėr ‘InfoPress’.
“Nuk e di, sa i pėrket publikut ne deri mė tash jemi fitues, por ajo nuk varet nga ne, sepse aty ėshtė pjesa e jurisė dhe vlerėsimet tjera qė do bėhen. Tashmė kemi filluar edhe me pėrgatitjet rreth klipit dhe besoj qė pas festivalit, edhe klipi do tė jetė i gatshėm. E kjo kėngė do tė jetė pjesė e albumit tė katėrt tė grupit “NRG Band”. Albumi ėshtė nė pėrfundim e sipėr dhe presim editimin e tij”, ka pohuar Ēaka.
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi