Nora Istrefi: Mirkuptojm njri-tjetrin

Shko posht

Super Nora Istrefi: Mirkuptojm njri-tjetrin

Mesazh nga Nora prej Wed Apr 20, 2011 6:08 amNora Istrefi ka rrfyer pr lidhjen e saj me Robertin duke thn se ata q t dy kan shum mirkuptim pr njrin-tjetrin.
Mendoj se fati q merremi t dy me muzik na ka ndihmuar dhe favorizuar n lidhjen ton, se kshtu ia dim problemet dhe ritmin puns, ndaj tolerojm dhe mirkuptojm njri-tjetrin, ka pohuar Nora gjat nj interviste pr media, raporton gazeta InfoPress.
Nora ka treguar edhe se Robertit i plqen ti bj shum dhurata. Sa her kthehet nga diku, gjithmon m blen dika, ka pohuar kngtarja.
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi