Noizy: Po, kam przier me kolege

Shko posht

Super Noizy: Po, kam przier me kolege

Mesazh nga Nora prej Wed Apr 20, 2011 6:23 amReperi nga Shqipria, Noizy, ka pranuar se ai ka pasur lidhje intime me koleget e tij kngtare, por ka refuzuar t zbuloj emrat.
Kngtari ka realizuar disa duete me kngtare si Rozana, Eni, Kristin Elezaj, Eni Koi dhe t tjera, por nuk ka pranuar t tregoj nse ka przier edhe me ndonjrn prej tyre.

Po ka pasur (qesh), por ku, si, qysh, tek? Kt nuk jua zbuloj, ka thn reperi.

Noizy po ashtu ka zbuluar se kt vit do t realizoj albumin e ri dhe do publikoj n ekranet televizive edhe dy videoklipe.
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi