Shprthen Lady Gaga

Shko posht

Super Shprthen Lady Gaga

Mesazh nga Nora prej Wed Apr 20, 2011 6:24 amLady Gaga ka shprthyer n nj intervist t fundit pr nj revist amerikane, pr kritikat q po i drejtohen asaj duke e akuzuar se ajo sht artiste materialiste.
Pop superylli pranoi t bisedonte me revistn britanike Nme dhe reagoi n mnyr shum t fuqishme kur u pyet pr personalitetin e saj n publik, nse stili i saj, veshjet t gjitha, jan t kontraktuara nga labeli.

M lejoni tiu them dika. Nse m merrni me kto dreq floksh, me kto kpuc, me kto rroba, dhe m drgoni n nj piano me nj mikrofon n dor, m besoni do tiu bj t qani. Un ndiehem tejet e prfolur sa i prket asaj se kush dreqi jam. Un kam qen mjaft e hapur pr kt. Dhe askush ende duket se nuk e ka kuptuar kush jam, theksoi Gaga.
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi