Kryejeni nevojėn me stil (Video)

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Kryejeni nevojėn me stil (Video)

Mesazh nga Nora prej Wed Apr 20, 2011 6:40 amFirma amerikane Kohler prodhoi njė WC ultra moderne, nė tė cilėn derisa kryeni nevojėn, ju keni mundėsi tė nxeni prapanicėn dhe kėmbėt tuaja. Me mdoelin e ri Numi, firma ka shkuar edhe nėj hap mė tutje nė mėnyrė qė blerėsve tu ofrojė njė pėrvojė sa mė luksoze derisa kryejnė nevojėn.
Guaska e WC-sė ėshtė e pajisur me pllakė kompjuterike, zėrim dhe touch-screen, njė teledirigjues pėr tė gjitha komandat, prej lėshimit tė ujit deri tek lėshimi i muzikės.

Natyrisht WC-ja ka edhe freskuesin automatik tė ajrit, ulėsen e cila aktivizohet me lėvizje, dritėn si dhe opcionin ekologjik tė lėshimit tė ujit, dhe e tėrė kjo kushton 6.280 dollarė.

avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi