Vesa dobėsohet 9 kg nė “Dancing with the stars”

Shko poshtė

Super Vesa dobėsohet 9 kg nė “Dancing with the stars”

Mesazh nga Nora prej Wed Apr 20, 2011 10:57 amMambo, rumba, paso-doble; kanė mjaftuar vetėm tre kėrcime, tri javė, por natyrisht edhe shumė prova, qė kėngėtarja simpatike Vesa Luma tė heqė plot 9 kilogramė nga pesha e saj trupore.
Bukuroshja e hitit “Amanet”, e cila po merr pjesė nė spektaklin “Dancing with the stars Albania”, po surprizon pėr aftėsitė e saj nė vallėzim, pasi mė herėt e kishim parė Vesėn tė kėrcente nė stil tė lirė nėpėr klipe, pa ndonjė koreografi profesionale, ndaj nuk e gjykonim dot nga ky aspekt…
Prej mė shumė se njė muaji, ajo gjendet nė Shqipėri, duke lėnė mėnjanė tė gjitha angazhimet qė kanė lidhje me muzikėn, prioritetin e saj, duke iu pėrkushtuar totalisht kėsaj sfide tė re emocionuese.
Veē eksperiencės, natyrisht pagės mujore nga produksioni, famės dhe suksesit, kjo pėrvojė duket tė ketė qenė e dobishme pėr Vesėn edhe pėr tė ardhur nė linjat e ėndėrruara trupore, pasi dimė, qė kėngėtarja ka “vuajtur” disi nga luhatjet nė peshė.
Ajo vetė po i bėn njė promocion shumė tė mirė nė rrjetet sociale nė internet performancave tė saj nė vallėzim me Endrin, partnerin e saj profesionist nė balet, ndėrkohė qė fansat e kanė pėlqyer shumė dhe e urojnė, qė javėt e saj tė zgjasin sa mė shumė nė kėtė program.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi